Strešné okná

Obytné podkrovia sa stali za posledné roky obľúbeným riešením najmä pri rekonštrukciách a nadstavbách rodinných domov. Podstrešný priestor má svoju romantiku. Zároveň skrýva potenciál znásobiť úžitkovú plochu vášho domu, vytvoriť zdravý a atraktívny priestor na bývanie a zvýšiť tým kvalitu vášho života. Správnym zvolením typu, veľkosti a počtu strešných okien a ich vhodným umiestnením so súčasným využitím okenných doplnkov sa podkrovie dokonale presvetlí i zatieni, vzduch sa kvalitne prevetrá a zásobuje čerstvým vzduchom a vytvorí príjemnú vnútornú klímu. Strešné okná vám zabezpečia i potrebný výhľad do okolia.

Naša firma má s montážou strešných okien dlhoročné skúsenosti. Pravidelným vzdelávaním a účasťou na školeniach renomovaných výrobcov strešných okien si udržujeme neustály prehľad o novinkách na trhu a aktuálnych trendoch.

  • Montáž strešných okien na všetky typy striech a všetky typy strešných krytín
  • Montáž ľubovoľných kombinácií a zoskupení okien samozrejmä za podmienky dodržania správneho postupu montáže
  • Montáž kyvných a výklopno-kyvných okien, montáž svetlovodov, strešných výlezov, strešných balkónov , montáž solárne ovládaných strešných okien, montáž doplnkových okien, okien a svetlovodov do plochej strechy
  • Montáž lemovaní , montáž zatepľovacích sád, hydroizolačných golierov a parozábrany
  • Montáž okenných doplnkov ( doplnky na manuálne ovládanie okna, elektrické ovládanie okna, solárne kolektory, vonkajšie aj interiérové rolety, žalúzie, vonkajšie markízy, sieťky proti hmyzu….)